+48 606 650 600

© 2023 Siarbud.pl. All Rights Reserved.
Development by Interso.pl

OFERTA - SEGMENTY, UL. WIEJSKA W OŻAROWIE MAZOWIECKIM

Inwestycję składającą się z 8 segmentów zbudowanych w zabudowie szeregowej (2x4 segmenty) zlokalizowano w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Wiejskiej.

Opis inwestycji

Otaczająca osiedle architektura tworzy wyjątkowy klimat, a bliskość Puszczy Kampinoskiej stwarza wspaniałe warunki rekreacyjne dla pieszych i rowerowych wycieczek. Bogactwo terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Do stolicy dojechać można samochodem, autobusem lub koleją.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń połączony z nowoczesną architekturą zapewnią komfort życia przyszłych właścicieli. Każdy z segmentów posiada pełną instalację wodno-kanalizacyjną, gazową i elektryczną oraz balkon, taras z prywatnym ogrodem. Każdy segment przystosowany jest do zamieszkania przez 4-5 osobową rodzinę, Budynki są dwukondygnacyjne z poddaszem użytkowym. W każdym z segmentów znajdą się 3 sypialnie, 1 łazienka, 1 WC, salon i kuchnia/aneks kuchenny i garaż, a segmenty narożne garaż na 2 samochody. Ulica Wiejska jest drogą gminną wykonaną z kostki brukowej w 2015r.

Inwestycja została ukończona w październiku 2015r., a segmenty zostały przekazane do użytkowania.

Rzuty i wizualizacje segmentów

wizualizacja zewnętrzna budynku 1
wizualizacja zewnętrzna budynku 2
wizualizacja zewnętrzna budynku tył
rzuty parteru, piętra i poddasza lokalu B/P